


John Fogerty (bekend van Creedence Clearwater Revival, CCR) ,heeft altijd al een grote affiniteit met country muziek.
En daarom werkt hij met een paar van de grootste hedendaagse newcountry acts, waaronder Brad Paisley en Miranda Lambert, ze zijn de laatste paar maanden druk in de weer geweest voor het nieuwe album van John.

Hoewel het album nog geen officiële release datum heeft, is er een tour gepland in maart, hij doet Australië en Nieuw-Zeeland aan, en later dit jaar ook de US.
Foo Fighters zullen ook op het album te horen zijn, John laat aan Billboard weten over Brad Paisley "een persoon is waar ik echt bewondering voor hebt voor een hele hoop redenen en daar komt nog eens bij dat hij een hele aardige vent is."
Over Miranda zei hij: "Ze heeft een geweldige stem en een geweldige soulvolle aanwezigheid in de muziek, echt een heerlijk mens."
John en Miranda hebben meer gemeen dan alleen muziek.
Hij zal een rol spelen en de theme song doen in de nieuwe FOX serie 'The Finder', welke donderdag (12 januari) debuteert in de US, terwijl Miranda is gepland om te verschijnen in de aanstaande aflevering van 'Law & Order: SVU
John heeft al vaak in Nederland opgetreden, eigenlijk altijd als hij een Europese tour geeft doet hij ons land aan. Laten we hopen dat er ook een Europese tour in zit dit jaar.
| < Vorige | Volgende > |
|---|