Trace Adkins vrijwilliger bij Extreme Makeover: Home Edition

donderdag, 08 oktober 2009 18:06

Trace Adkins helpt bij het verbouwen van het huis van een politieman voor de zeer bekende televisieserie van ABC 'Extreme Makeover: Home Edition'. Zondag 18 oktober a.s. om 20.00 uur (Eastern Time) wordt het programma uitgezonden.

Trace reist af naar Lacaster in Texas om Carlton Marshall te ontmoeten en uit de brand te helpen. Deze politieman verloor bijna al zijn bewegingsvrijheid en werd volledig doof nadat hij was neergeschoten terwijl hij een SWAT-team van de Dallas' politie leidde.

"Ik heb nu drie keer meegeholpen bij Extreme Makeover: Home Edition" zegt Trace "en persoonlijk ben ik er van overtuigd dat zij Gods werk doen. Deze mensen verrichten een nobele daad en met liefde en plezier help ik ze, iedere keer als ik daar de kans toe heb."

 

Laatst aangepast op donderdag, 08 oktober 2009 18:08

This content has been locked. You can no longer post any comment.

NewCountry Fans Online



4 Leden
4 Gasten

Nieuwe NewCountry Fans

Laatste Reacties